KONTAKT

Peter Tabačík
Vyšná Korňa 110
02321 Korňa
tel: 0902600775
info@efajci.sk

NOVINKY

arr324.1. 2017   Naskladňili sme nové liquidy značky Liqua, Dekang,Joyetech, nové modely e-cigariet, a...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 17,20 €
skladom
naša cena 7,00 €
skladomO e-cigaretách / Ako správne vybrat?

 

 

1. batérie - Práve batéria je najdôležitejšou súčasťou e-cigarety. Rozhodujte sa podľa toho, ako máte možnosť batériu dobíjať a podľa toho zvoľte jej kapacitu. V našej ponuke je aj batéria, pripojiteľná priamo do USB portu. Pri práci na počítači tak nemusíte riešiť problém s dobíjaním a len pohodlne e-fajčiť. Ďalej je možné zvoliť batériu automatickú, alebo manuálnu a v neposlednom rade farbu batérie a tým aj vzhľad Vašej e-cigarety.
Biela farba imituje pravú cigaretu a začínajúci e-fajčiari ju preferujú, neskôr však zistíte, že keď poťahujete z čiernej trubičky, tak nevzbudzuje toľko záujmu na miestach kde si to neželáte.Výhodou e-fajčiara tiež je, že môže použiť viac farebných variácií svojej e -cigarety.


2. cartomizer alebo atomizer - oba systémy a ich vlastnosti sme popísali vyššie a náklady na obstaranie oboch typov nie sú vysoké, takže môžeme odporučiť iba vyskúšať a potom sa rozhodnúť čo Vám viac vyhovuje.


3. výber náplne - nájsť si tú svoju príchuť náplne (e-liqidu) je možné len testovaním, lebo čo človek to iná chuť. Ale naša ponuka je veľká a bude sa rozrastať, takže veríme, že pre Vás nebude ťažké si vybrať tú pravú. Ale ak pri e-fajčení zostanete, tak skoro spoznáte, že stále rovnakú chuť ste už zažili s bežnou cigaretou. Teraz ale máte možnosť si príchuť vyberať, nebojte sa ju využiť.


MDA3OG