KONTAKT

Peter Tabačík
Vyšná Korňa 110
02321 Korňa
tel: 0902600775
info@efajci.sk

TOVAR V AKCII

naša cena 3,00 €
skladom
naša cena 3,50 €
skladom
naša cena 0,50 €
skladom

NOVINKY

arr324.1. 2017   Naskladňili sme nové liquidy značky Liqua, Dekang,Joyetech, nové modely e-cigariet, a...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 18,90 €
skladom
naša cena 2,50 €
skladom
naša cena 7,00 €
skladomO e-cigaretách / Ako správne inhalovať?


Väčšina začinajúcich e-fajčiarov zvyknú poťahovať  prudko, čo sa pri používaní akéhokoľvek e-inhalátora nedoporučuje. Je nutné poťahovať naozaj veľmi jemne a dlhšie – jedno potiahnutie v dĺžke cca 3 až 5 sekúnd. Pri kratších alebo rýchlych a prudkých potiahnutiach môže dôjsť k pretekaniu, može spôsobiť nesprávne odparovanie, prehriatie alebo aj skrat v dôsledku zatečenia e-liquidu do batérie cez atomizér.

 

V samotnom návode nie je možné uviesť "rady a techniky používania", pokiaľ nemáte skúsenosti a potrebujete poradiť alebo sa na niečo opýtať, neváhajte nás kontaktovať. Taktiež množstvo rád a návodov a techník správneho používania nájdete na internete...

 

Odporúčania pri používaní:

- samotné inhalovanie musí byť dlhšie ako pri klasickej cigarete,

- nemôžete "ťahať" prudko, kvôli "vysušeniu" atomizéru, clearomizéru od vyzrážaného liquidu odporúčame používať týmto spôsobom: stlačiť tlačítko batérie, ťahať, tlačítko pustiť, stále ešte cca 1-2 ťahať, aby sa para dostala von z atomizéru/clearomizéru a nedochádzalo tak k skondenzovaniu na kvapalinu, ktorú by ste následne vtiahli do úst.

- batéria na e-cigarete musí byť stále smerom k zemi, čiže nepoužívajte vodorovne, aby ste opäť liquid nevtiahli do úst.


 

NTkwYjMz